Tento web používá soubory cookie. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním. Ochrana osobních údajů
Připojte se!

Bezdrátové připojení k Internetu WIA WiFi - nabídka

Sazka superCASH Česká pošta

Novinka

Služby WIA WiFi můžete nyní předplácet přes
terminály společnosti Sazka, EUROPAY a přepážky České pošty.Na přístupových bodech služby WIA WiFi můžete využít tyto služby:

Veřejná IP Adresa

Služba veřejné IP adresy. Tuto službu si můžete aktivovat po přihlášení jako doplňkovou službu ke všem službám WIA WiFi v sekci Služby a platby.
Měsíční příplatek k vaší základní službě: 119 Kč s DPH (98 Kč bez DPH)

Chcete-li vyzkoušet kvalitu připojení WIA WiFi, pak stačí ze svého mobilu poslat SMS. Připojení budete moci využívat plných 24 hodin, a to zcela bez omezení. Další informace, které jsou dostupné pouze pokud jste připojeni do sítě WIA WiFi, najdete kliknutím na odkaz u symbolu mobilu na úvodní stránce.

Cena SMS: 50 Kč s DPH

Je pro vás měsíční připojení zbytečně dlouhé? Jezdíte na chatu a internet využijete jen o víkendu? Nebo chcete jen vyzkoušet kvalitu připojení WIA WiFi a užít si rychlost 4 Mbit/s? Připojení budete moci využívat plných 72 hodin, a to zcela bez omezení. Další informace, které jsou dostupné pouze pokud jste připojeni do sítě WIA WiFi, najdete kliknutím na odkaz u symbolu mobilu na úvodní stránce.

Cena SMS: 99 Kč s DPH

AKCE! předplaťte 6 měsíců, získáte 1 navíc zdarma. Předplaťte na 12 a získáte ihned 2 měsíce zdarma.*

Internetové připojení s maximální přenosovou rychlostí 2048/512 kbit/s. Agregace - 1:8. Datový limit 4 GB dat měsíčně, po překročení limitu klesá maximální rychlost na polovinu. Objem přenesených dat se sčítá za oba směry. Připojení je určeno pro 1 počítač a libovolný počet telefonů se službou telefonování přes Internet - SIPY (s nimi Vám poradí Váš lokální partner - viz Kontakty).

Cena: 399 Kč/měsíc (330 Kč s DPH)

AKCE! předplaťte 6 měsíců, získáte 1 navíc zdarma. Předplaťte na 12 a získáte ihned 2 měsíce zdarma.*

Internetové připojení s maximální přenosovou rychlostí 3 Mbit/s oběma směry a datovým limitem 15 GB. Po překročení limitu klesá maximální rychlost na polovinu. Agregace - pouze 1:6. Připojení je určeno pro 1 počítač a libovolný počet telefonů se službou telefonování přes Internet - SIPY (s nimi Vám poradí Váš lokální partner - viz Kontakty ).

Cena: 599 Kč/měsíc (495 Kč bez DPH)

AKCE! předplaťte 6 měsíců, získáte 1 navíc zdarma. Předplaťte na 12 a získáte ihned 2 měsíce zdarma.*

Připojení k Internetu WiFI WIA Plus nabízí maximální přenosovou rychlost 4 Mbit/s oběma směry. Velmi nízká gregace 1:4. Navíc můžete toto připojení využívat zcela bez datových limitů!

Cena: 958 Kč/měsíc (792 Kč bez DPH)

AKCE! předplaťte 6 měsíců, získáte 1 navíc zdarma. Předplaťte na 12 a získáte ihned 2 měsíce zdarma.*

Internetové připojení stejné jako WIA WiFi s maximální přenosovou rychlostí 3 Mbit/s oběma směry. Agregace 1:6. Navíc ale můžete k Internetu připojit celou Vaši lokální síť přes jeden klientský WiFi router. Přitom můžete využívat Internet stále naplno bez omezení.

Cena: 719 Kč/měsíc (594 Kč bez DPH)

AKCE! předplaťte 6 měsíců, získáte 1 navíc zdarma. Předplaťte na 12 a získáte ihned 2 měsíce zdarma.*

Připojení k Internetu s WiFi WIA LAN Plus nabízí přenosovou rychlost 4 Mbit/s symetricky s agregací 1:4, zároveň je ale možné jej využít pro celou Vaši lokální síť přes jeden klientský WiFi router. Připojení je tak vhodné i pro živnostníky a menší firmy.

Cena: 1139 Kč/měsíc ( 941 Kč bez DPH)

Poznámka: služba je garantována na rozhraní přístupového bodu. Poskytovatel neručí za parametry přenosové trasy od klienta k přístupovému bodu.
*Akční nabídka se nevztahuje na předplacení služby platebním kupónem WIA.

Chcete ještě rychlejší Internet? Je zde WIA 5G

Ve většině lokalit budeme postupně novou zavádět novou službu připojení k Internetu v pásmu 5 GHz - WIA 5G. Prověřte mapu Pokrytí, v případě, že máte o tuto službu zájem, ale vaše lokalita ještě není pokryta, kontaktuje nás a my se pokusíme zavést ji u Vás přednostně.

Ceny připojení jsou uvedené za přepočtený měsíc, tj. 30,5 dne.

Ceník administrativních poplatků zde.

Uvedené ceny jsou platné od 1.1.2013