Tento web používá soubory cookie. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním. Ochrana osobních údajů
Připojte se!

Registrace nového uživatele

Registrace nového uživatele

Vážený zákazníku,

děkujeme, že jste se rozhodl(a) využívat služeb WIA WiFi. Na tomto portálu naleznete všechny důležité informace a nastavení potřebná pro využívání služby.

Pro přístup do portálu WIA WiFi se musíte zaregistrovat - prvním krokem registrace je volba uživatelského jména a hesla. Pozor! Uživatelské jméno a heslo může obsahovat pouze standardní znaky abecedy písmena a-z, číslice 0-9 a znaky -,_,.).

  1. heslo musí mít minimálně 6 znaků
  2. (nepovinné)

Prohlašuji, že jsem oprávněn jednat jménem a na účet účastníka. Prohlašuji, že jsem se seznámil s Všeobecnými podmínkami poskytování služeb elektronických komunikací společnosti WIA spol. s r.o. a příslušnými provozními podmínkami poskytování služeb el. komunikací společnosti WIA spol. s r.o., se kterými souhlasím a které se tímto zavazuji dodržovat, a dále s podmínkami Ochrany osobních údajů ve WIA spol. s .r.o., platným ceníkem služeb společnosti WIA spol. s r.o., včetně Ceníku administrativních poplatků, které tímto beru na vědomí (vše uveřejněno na internetových stránkách společnosti WIA spol. s r.o.: www.wia.cz v sekci dokumenty).

Výslovně žádám poskytovatele, aby v souladu s ustanovením §1823 Občanského zákoníku, započal s poskytováním služeb dle této smlouvy ve lhůtě pro odstoupení od smlouvy, a beru na vědomí, že v případě odstoupení od smlouvy, uhradím poskytovateli poměrnou část sjednané ceny za plnění poskytnuté do okamžiku odstoupení od smlouvy.

Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení a s poskytováním marketingových informací obsahujících nabídky služeb a produktů společnosti WIA spol. s.r.o., a to v souladu s podmínkami Ochrany osobních údajů ve WIA spol. s r.o., se kterými jsem se seznámil na internetových stránkách společnosti WIA spol. s r.o. (www.wia.cz v sekci dokumenty).

Registrujete se jako